Афганистан – это слово так режет,

Бьет по ушам, словно скрип сапогом.

Афганистан – это память и вечность

Прожитых дней, нами сложенных слов

 Г.А. Карпенко

15 лютого в Україні відзначався День вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 25-та річниця виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан (Указ Президента України від 12.06.2013 року № 329/2013).

Не оминули цю дату й у Луганському державному коледжі економіки і торгівлі, адже протягом 7 років на посаді начальника штабу цивільного захисту коледжу працює полковник військово-повітряних сил України Журавльов Володимир Володимирович, нагороджений Орденом Червоної Зірки, медалями урядів Республіки Афганістан, колишнього СРСР та України. 

У травні 1984 року 24-річним юнаком, випускник Харківського вищого військового авіаційно-інженерного училища, Володимир Журавльов, у складі окремого вертолітного полку В/Ч 15428 у званні старшого лейтенанта, був направлений до Республіки Афганістан.

25 вересня 1984 року при проведенні армійської операції, вертоліт, на якому знаходився екіпаж з трьох чоловік, а серед них і Володимир Володимирович, було збито. Журавльов В.В. - важко поранений.

Після проходження лікування та реабілітації (протягом двох років) Володимир Журавльов, у званні капітана, був направлений у Ворошиловградське вище військове училище штурманів для проходження подальшої військової служби.

У 1995 році у зв’язку з реорганізацією збройних сил України Журавльов В.В. переведений у систему військових  комісаріатів міста Луганська, де прослужив до 1999 року, звідки був звільнений у відставку.

На сьогоднішній день Володимир Володимирович є викладачем Луганського державного коледжу економіки і торгівлі дисципліни "Захист Вітчизни",  бере активну участь у військово - патріотичному вихованні студентської молоді.

13 лютого 2014 року на виконання Указу Президента України  від 12.06.2013 р. №329/2013  про проведення у 2014 році в Україні Року учасників бойових дій на території інших держав, з метою вшанування громадян, які виконували військовий обов'язок  на території інших держав  та з нагоди 25-ї річниці  виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, у Луганському державному коледжі економіки і торгівлі були проведені урочисті збори зі студентами за участю воїнів - інтернаціоналістів.

Шановний Володимире Володимировичу!

Студенти, співробітники та викладачі Луганського державного коледжу економіки і торгівлі щиро вітають Вас з 25-ю річницею виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, наснаги та мирного неба над головою!